Про цей курс

Вітаємо на курсі «Пробне тестування з математики. ДПА 9 клас»!

Будь ласка, прочитайте цей короткий текст перед початком роботи.

Для кого цей курс

Для учнів  дев’ятого класу курс «Пробне тестування з математики. ДПА 9 клас» надає допомогу у підготовці до успішного складання тестового блоку (частина перша та частина друга) іспиту Державної підсумкової атестації з математики.

Для учнів десятого та одинадцятого класів даний курс допоможе пригадати та повторити матеріал основної школи на практичних прикладах при розв’язуванні завдань тесту.

Для тих, хто вже закінчив школу, але прагне перевірити, наскільки запам’яталася шкільна математика, і на яку оцінку вони уміють виконувати задачі зараз.

Переваги курсу

Проходження тесту доступне необмежену кількість разів. Виконуючи завдання тесту, ви зможете перевірити свій рівень підготовки у режимі, максимально наближеному до того, який буде на екзамені. При перегляді попередніх спроб можна подивитись, які відповіді були неправильними. Над цими питаннями слід попрацювати. Завдяки Журналу оцінок ви можете відслідковувати власний прогрес від спроби до спроби. Це допомагає контролювати свої знання і керувати інтенсивністю підготовки до екзамену. Ваші оцінки і відповіді до тесту бачите лише ви! Кожен учасник курсу має повний доступ до власної інформації про проходження тесту і не може бачити жодних результатів інших користувачів.

Для спілкування між учасниками курсу можна використовувати приватні повідомлення або Форум курсу. На форумі можна обговорювати питання, що виникають при розв’язуванні окремих завдань, загальні питання до курсу і т.д. Запитуйте та відповідайте на форумі. Це допоможе у опрацюванні завдань і зробить яскравішими ваші заняття.

 

Ні пуху, ні пера!

З повагою, адміністрація сайту Logoptimus.

 


Остання зміна: субота, 7 травня 2016, 17:36